Product Director (m/ž)

Product Management · Zagreb, Grad Zagreb
Department Product Management
Employment Type Full-Time
Minimum Experience Senior Manager/Supervisor

SofaScore je hrvatska IT firma koja razvija istoimene digitalne proizvode na zagrebačkim Vrbanima već više od 10 godina. Glavni proizvodi su nam web i mobilne aplikacije (Android i iOS) za praćenje sportskih rezultata u stvarnom vremenu (live score). Obožavateljima sporta pružamo ne samo aktualne informacije, već i statističku obradu podataka, analize, ocjene igrača i više. Naša aplikacija na App Storeu ima ocjenu 4.9, što je i standard kojem stremimo u svim područjima.

Od dvojice osnivača, firma je narasla na više od 110 stručnjaka, a osim što svi razvijamo postojeće proizvode, stalno smo u potrazi i za inovacijama i poboljšanjima. Polazna točka svih projekata je Product Management tim, čiji je zadatak strateški razmišljati o napretku proizvoda, mogućim novim proizvodima ili projektima te uspješno određivanje prioriteta, kako bi Project Management preuzeo fazu implementacije. U potrazi smo za Direktor(ic)om produkta, koji bi u izravnoj suradnji s upravom i drugim voditeljima stvarao viziju za budućnost SofaScorea.

Kako je to raditi u SofaScoreu? Pogledajte naš video!

Opis posla:

  • vođenje Product i UX timova
  • komuniciranje vizije produkta svim stakeholderima
    • direktna komunikacija s upravom i članovima Product tima, u svrhu definiranja vizije
    • suradnja s Data Analytics & Science i UX timovima, u svrhu donošenja boljih odluka o projektima koji su u razradi ili u produkciji
  • prikupljanje zahtjeva i ideja vezanih za razvoj produkta u skladu s dugoročnim poslovnim ciljevima i vizijom proizvoda
  • određivanje prioriteta, predlaganje akcija i smjerova na temelju analize provedenih projekata
  • smišljanje inovacija u vidu poboljšanja proizvoda i otvorenost prema idejama u internom sustavu prijedloga
  • review i vođenje dokumentacije produkta

Očekivanja:

  • minimalno 5 godina iskustva na poziciji Product Managera ili slično
  • prethodno radno iskustvo u agilnom okruženju
  • iskustvo kreiranja strategije i roadmapa za barem jedan digitalni produkt
  • sposobnost donošenja odluka i vještine rješavanja problema na svim razinima suradnje
  • dobre vještine organizacije posla i vremena
  • izvrsne komunikacijske vještine
  • poželjno poznavanje i interes za sport

Što nudimo:

  • fleksibilno radno vrijeme
  • rad na opremi najviše kvalitete
  • obiteljski paket benefita
  • budžet za edukacije i konferencije
  • minimalno 25 dana godišnjeg odmora
  • plaćen sistematski liječnički pregled

Thank You

Your application was submitted successfully.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  • Location
    Zagreb, Grad Zagreb
  • Department
    Product Management
  • Employment Type
    Full-Time
  • Minimum Experience
    Senior Manager/Supervisor